Akreplerin ışığı kuvvetli parlıyor

 Tarih: 14-06-2021 09:00:00   Güncelleme: 14-06-2021 12:27:29
Akreplerin ışığı kuvvetli parlıyor

KOÇ:  Bu hafta kendinizi biraz bitkin hissede bilirsiniz sağlığınıza dikkat etmelisiniz hayatınızı tümüyleele alıp detaylara odaklanıyorsunuz, yararlıyı ve zararlıyı ayırt etme zamanı sizler için, çalışanlarınız, iş ortamınız, ekip arkadaşlarınızla yeni dönem için toplantılar düzenleyip, kariyer hayatınıza yeni bir ışık sunmakta, iş arayan sevgili koçlar yeni ayın ışıklarıyla birlikte yeni bir işe başlayabilir yeni teklifleri değerlendirebilirsiniz. Adım atmaktan çekinmeyin şans sizden yana.

BOĞA: Bu hafta boğa burçları kendinizi bir av gibi hissedip sıkışık durumlar yaşamanız söz konusu olabilir. Yaşam yolculuğunuzda kariyer veya ilişkinizde değişikliğin çözüm olduğunu düşünürken kendinizi bulabilirsiniz. Neden bu değişimi istediğinizi düşünün ve bu krizi yeni fırsatlar için kullanın. Merkür’ün Jüpiter’le kare oluşturduğu Perşembe günü, büyük kararlar alma konusunda temkinli olun bu transit size aşırı iyimser olmanız için ilham sunarken, aşırı risk alma konusunda da yüksek bir cesaret verebilir, gerçekçi olmak her zaman iyidir. Başak burcunda gerçekleşecek yeniay, bekarlara gerçeklik vurgusu göze çarpan bir ilişkiyi sunabilir, birlikteliği yolunda gitmeyen olan boğalar için ise bir can suyu olabilir yine de sert etkileri unutmamak gerekir özellikle hafta ortası… Hobilerinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilir ve çocuğunuzun hayatı ile ilgili güncellenmiş kararlar gündeminize düşebilir. Zamanınızı kiminle veya kimlerle geçirmek istediğinizi düşünün. Anahtar cümle ise, daha iyi bir sonuç elde etmek için dikkatinizi ve çabalarınızı neye odakladığınızı keşfedin yaşamdan enerji alacaksınız.

İKİZLER: Bu hafta hanenizde mutluluğu yakalayacak her şeyden keyif alırken, haftanızın daha kaliteli geçmesi adına bazı olumlu yeni ritüeller yaratabilirsiniz, dua meditasyon ve ruhsal çalışmalar sizi doyurabilir. Perşembe günü çiğneyebileceğinizden daha fazla ısırmamaya çalışın, bol keseden konuşanlarla karşılaşabilir size iyimser ve fazla ütopik konuşanlara karşı gerçekçi olmanızı öneririm. Başkalarının mantıksız beklentilerini beslememeye ve bu gezegenler çatışırken büyük vaatlerde bulunmamaya özen gösterin. Bunun yerine, moralinizi yükseltmek ve geleceğe odaklanmak için bu umut dolu geçişi kullanın. Başarmak istediğiniz şeylerin bir listesini yapın ve önceliklerinize odaklanın. Başak burcunda gerçekleşecek yeniay ‘evim evim güzel evim’ demenizi sağlıyor. Yeni bir eve geçiş yapmak isteyebilir, yeni dekoratif eşyalarla evinize ışığı getirebilirsiniz, kullanmadığınız giysileri, kırık çıkık eşyalarla vedalaşın… Uzun zamandır var olan ruhsal açıdan hapsolma haliniz üzerine gerçekçi çözümler üretmek kar zarar hesaplaması yapmak, bu durumları neden yaşadığınızı düşünmek adına muhteşem bir etki sağlamakta, yeniayın enerjilerini değerlendirin. Toparlanın ve evinizi düzenleyin.

YENGEÇ: Bu hafta yengeç burçları kabuğunuzdan çıkmaya hazır mısınız? Perşembe günü yeniden başlama şansınız var, sevgili yengeçler kişisel gelişim için yeni fırsatlar yaratıyor. Partnerinize veya en yakın arkadaşlarınıza karşı daha açık ve dürüst olmanızı tavsiye ediyorum.

ASLAN: Bu hafta aslan burçları sizlerde var olan potansiyeli ve yaratıcılığı gördüğünüzden emin misiniz? Bu hafta uzun süre bu cümleyi düşünebilirsiniz. Pazartesi günü finans evinizdeki yöneticiniz Güneş, Plüton ile üçgen açı oluşturmakta hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için biraz para biriktirmeye başlamak için bu geçişi kullanın. Salı günü savaşınızı ve bulunduğunuz cepheyi akıllıca seçin, yatırımlarınızı, arkadaşlık ilişkilerinizi ve birlikteliğiniz üzerinde beklenmedik etkiler meydana gelebilir, ‘şaşırdım’ dememek için her şeye hazırlıklı olun. Bu hafta tamamen odak noktanız para, maddi durumunuz, iş hayatınız sevgili aslanlar yeniay spotlarını yazmış olduğum kelimelere tutuyor… Ulaşılabilir finansal hedefler belirleyin, iş arayanlar niyetler yapılsın umulmadık anda bir kapı açılabilir umudunuzu yitirmeyin.

BAŞAK: Bu hafta başak burçları bazı sinir bozucu senaryolarla karşılaşabilirsiniz, beklenmeyeni bekleyin… Olumsuz hislerden kurtulmaya çalışın stres ve kaygı sindirim sisteminiz üzerinde sert etkileri sunabilir sizler var olan herhangi bir karışıklığı gidermeye yardımcı olabileceğiniz gerçeğiyle gurur duyun bu sizin süper gücünüz doğal yetenekleriniz, ayın burcunuzda yeni bir döngüye başladığı Perşembe günü destekleniyor. Bu güçlü yeni ay evresiyle neyi başarmak istediğinizi düşünün ve eylem planınızı başlatın. Yeni ay perşembe günü burcunuzdayken kişisel gelişiminiz, yönünüz ve size rızık veren her şey hakkında netlik tezahür ettirmek için niyetinizi belirleyin. Hayatınızda neyi düzenlemek istediğinizi ve önümüzdeki altı ila on iki ay içinde neleri davet ettiğinizi listeleyerek pratik sihrinizi kullanın. Eylül sizin doğum günü ayınız, bu yüzden kişisel anlamda plan yapmak için yılın en iyi zaman gibi. Geçen yıl elde ettiğiniz tüm kazançlarınızı deneyimlerinizi kutlayın ve şükran duyun derim hepsi bir tecrübeydi çünkü artık size hizmet etmeyen bıraktığınız şeylerin armağanlarını kabul ederek yeniye yer açın. Hafta ortası itibariyle emeğinizin meyvelerinin tadını çıkarmaya hazırlanın.

TERAZİ: Bu hafta gerçekleşecek olan yeniay, yalnızlıkta değer bulma ve rutininize ara verme temasını devam ettiriyor, hayat bu süre içerisinde sizi yalnızlığa davet ediyor, ya da kalabalıklar içerisindeyken bile yalnız olduğunuzu tekrar tekrar hatırlatıyor bu dönemi böyle kabul edip hayatınıza meditasyon, ibadet dua etmek gibi alışkanlıkları tam olarak katabilmek için harika bir zaman olduğunu hatırlatmak isterim sesli bir şekilde güzel ve olumlu niyetlerinizi tekrar edin… Her ne olursa olsun, her gün belirlediğiniz zaman içerisinde dünyanın endişelerini bir kenara bırakın ve niyetinizi, dileğinizi hayal edin, zihninizi yeni zenginlik kavramlarına açın ve fırsatları değerlendirin. Merkür’ün Jüpiter’e karşı bir kare açı oluşturduğu Perşembe günü kendinize karşı nazik olun. Bu gezegenler çarpışırken düşüncelerinizi ifade etmeniz zor olabilir, aşırı ve abartı içeren tüm durumlardan kaçının riskten uzak durun.

AKREP: Akrep burçları bu hafta kendin olmayı başarabildiğin için bu yanını kutla. Pazartesi günü ışığınız güçlü bir şekilde parlıyor. İnsanlar sizin doğal karizmanıza, çekiciliğinize ve doğrudan düşünme biçiminize çekilmekteler, hafta boyunca sevdiklerinize karşı sabırlı olmanızı tavsiye ederim. Perşembe günü gerçekleşecek olan yeniay işinizi doğru yönde ilerletme şansı sumakta, dostlarınız veya arkadaşlarınızla bir proje üzerinde ter dökebilir, kolektif adına iyi niyetler ekebilirsiniz umut toprağına… Takviminizi düzenleme ve güncelleme zamanı geldi, arkadaş listeniz üzerinde çeşitli güncellemeler yapmanız söz konusu olabilir, ruhsal anlamda enerjisiyle sizi besleyen ve ortak ilgi alanlarınızı paylaştığınız insanlar sizin anahtarınız aslında. Sosyal sorumluluk olarak bir hizmet vizyonunuz varsa veya bir projeniz, en faydalı etkiyi nasıl elde edeceğinizi ve benzer düşünen bir kadroyu nasıl çekeceğinizi planlamanın tam zamanı… İşinize ve kamusal imaj hedeflerinize odaklanmak önemlidir. İşareti vurduğunuzdan emin olmak için okunuzu neye nişan almak istediğinize karar verin ve duruşunuzu sergileyin.

YAY: Bu hafta yay burçları çalışmanıza hayatınıza daha derin bir bakış açısı getirmeye çalışabilirsiniz, Pazartesi günü, hayatınızı dönüştürmeye ve daha ruhani bir yola doğru ilerlemeye hazırlıklı olun. Perşembe günü gerçekleşecek olan yeniay, iş ve kariyer toplumsal imajınız üzerinde spotları tutmakta, yeniden yapılandırma terfi ve zam, yükseliş, iş arayanlar için umutlu bir göksel olay sizlerle sevgili yaylar. Hedeflerinizi ayrıntılı olarak inceleyip önümüzdeki altı ila on iki ay içinde gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projelerin ve fikirlerin bir listesini yapın. Niyetinizi bu hedefe göre belirleyin ve bu hafta en az bir sağlam adım atmayı taahhüt edin. İşin püf noktası profesyonel bir tutum sergilemeniz, şansınız dönmeye başladı.

OĞLAK: Bu hafta aile, zihninizi ve vizyonunuzu genişleten, geliştiren detaylara odaklanın. Eğitim hayatınız, kendinizi daha derinden anlayabileceğiniz ruhsal gelişim kursları gibi alanlara kayabilir, ve uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir dileğinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz… Hayatınıza nasıl heyecan getirebileceğinizi düşünün ve yeni ilhamlar arayın. Vizyonunuzu desteklemeyen hangi alışkanlıkları bırakabilirsiniz? Ve sizi daha da olgunlaştıracak hangi düzenli uygulamayı başlatabilirsiniz? Kendinize bir söz olarak hedeflerinizi ve hayallerinizi bir kenara not alın ve unutmayın başarı sizden yana

KOVA: Bu hafta uzun zamandır dramatik ve psikolojik etkiler arındıran bir filmin içersinde kendi hayatınızı izlediğinizi düşünüyor olabilirsiniz… Bitmedi mi dediğinizi duyar gibiyim şimdi karanlığın içerisinde doğan bir yeniay sizleri aydınlatmaya ve karmaşaya ışık olmaya geliyor perşembe günü itibariyle mali durumlarınızı borç alacak verecek meselelerinizi yeniden revize edebilir ve kredi, miras, nafaka gibi olayların içerisinde olan sevgili kovalara ışık sunmakta bu göksel şölen, fazla risk almadan ilerleyin önerim. Salı günü, Venüs, Uranüs’le kare açı oluşturduğu için modunuz düşebilir… Bu geçiş sırasında biraz huzursuz hissedebilirsiniz kendinizi, bu yüzden bir yürüyüşe çıkarak ve normal rutininize ara vererek zihninizi boşaltın. Her zaman mantıklı kararlar almaya özen gösterin.

BALIK: Merhaba sevgili balık bu hafta mutluluğun resmini çizebilir. Size bir iyi bir de dikkatli olmanızı önerdiğim haberim var Merkür’ün Jüpiter’le kare açı oluşturduğu Perşembe günü beklentilerinizi gerçekçi tutun. İyimser olmak harika olsa da, bu gezegenler çatışırken iş ve finans meseleleri söz konusu olduğunda yerinizde kalmanız, risk ve abartıya başvurmamanızı tavsiye ediyorum hırslarınızı gelecekteki projeler için saklayın. İyi haberim ise bekar olanlar yalnızlığınızı sona erdirebilecek biriyle tanışmanız söz konusu olabilir, yine de gerçekçi olmanızı öneririm her konuda, yeni bir anlaşma ve taşınma söz konusu olabilir. Yıldızlar siz sevgili balık burçları için eski veya şimdiki sevgilinizden ya da önemli bir arkadaşınızdan aldığınız geçmişteki yaraları kızgınlıkları veya incinmelerinizi bırakarak yaşadığınız bu olaydan en iyi mesajı alıp yolculuğa devam etmenizi öneririm, geçmiş geçmiştir. Hayatınızda yeni bir sayfa açmak isterseniz, duygusal bir ilişki için değerlerinizi ve vizyonunuzu beklentilerinize gerçekçi yaklaşın

Etiketler
  Kaynak: İGFA
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER HAYATIN İÇİNDEN Haberleri
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Trabzonspor 38 23 3 12 69 36 81 +33
2 Fenerbahçe 38 21 7 10 73 38 73 +35
3 Konyaspor 38 20 10 8 66 45 68 +21
4 Başakşehir FK 38 19 11 8 56 36 65 +20
5 Alanyaspor 38 19 12 7 67 58 64 +9
6 Beşiktaş 38 15 9 14 56 48 59 +8
7 Antalyaspor 38 16 11 11 54 47 59 +7
8 Fatih Karagümrük 38 16 13 9 47 52 57 -5
9 Adana Demirspor 38 15 13 10 60 47 55 +13
10 Sivasspor 38 14 12 12 52 50 54 +2
11 Kasımpaşa 38 15 15 8 67 57 53 +10
12 Hatayspor 38 15 15 8 56 60 53 -4
13 Galatasaray 38 14 14 10 51 53 52 -2
14 Kayserispor 38 12 15 11 54 61 47 -7
15 Gaziantep FK 38 12 16 10 48 56 46 -8
16 Giresunspor 38 12 17 9 41 47 45 -6
17 Çaykur Rizespor 38 10 22 6 44 71 36 -27
18 Altay 38 9 22 7 39 57 34 -18
19 Göztepe 38 7 24 7 40 77 28 -37
20 Yeni Malatyaspor 38 5 28 5 27 71 20 -44
Takım O G M B A Y P AV
1 MKE Ankaragücü 36 21 8 7 56 31 70 +25
2 Ümraniyespor 36 21 8 7 64 37 70 +27
3 Bandırmaspor 36 19 12 5 56 34 62 +22
4 İstanbulspor 36 17 10 9 57 40 60 +17
5 BB Erzurumspor 36 16 10 10 55 44 58 +11
6 Eyüpspor 36 15 9 12 56 44 57 +12
7 Samsunspor 36 13 11 12 54 46 51 +8
8 Boluspor 36 14 14 8 42 44 50 -2
9 Manisa FK 36 14 15 7 45 44 49 +1
10 Tuzlaspor 36 13 13 10 45 44 49 +1
11 Denizlispor 36 14 15 7 46 50 49 -4
12 Keçiörengücü 36 13 14 9 45 47 48 -2
13 Gençlerbirliği 36 14 16 6 44 54 48 -10
14 Adanaspor 36 12 15 9 40 44 45 -4
15 Altınordu 36 14 19 3 45 62 45 -17
16 Kocaelispor 36 12 16 8 40 49 44 -9
17 Bursaspor 36 12 16 8 43 53 44 -10
18 Menemenspor 36 8 14 14 42 57 38 -15
19 Balıkesirspor 36 3 30 3 26 77 12 -51
Takım O G M B A Y P AV
1 Eyüpspor 38 28 2 8 82 25 92 +57
2 Sakaryaspor 38 21 5 12 74 35 75 +39
3 Kırşehir Belediyespor 38 21 8 9 57 32 72 +25
4 Kırklarelispor 38 19 6 13 60 32 70 +28
5 Van Spor 38 21 11 6 59 35 69 +24
6 Bodrumspor 38 18 11 9 80 48 63 +32
7 Etimesgut Belediyespor 38 18 13 7 63 36 61 +27
8 Karacabey Belediyespor 38 15 12 11 52 41 56 +11
9 Turgutluspor 38 16 16 6 44 56 54 -12
10 Serik Belediyespor 38 13 11 14 51 48 53 +3
11 Pendikspor 38 15 16 7 66 53 52 +13
12 Pazarspor 38 15 18 5 60 64 50 -4
13 Tarsus İdman Yurdu 38 13 15 10 56 55 49 +1
14 Bayburt Özel İdare Spor 38 14 18 6 52 61 48 -9
15 Sivas Belediyespor 38 11 14 13 63 58 46 +5
16 1922 Konyaspor 38 11 18 9 47 49 42 -2
17 Kastamonuspor 38 8 18 12 31 58 36 -27
18 Elazığspor 38 10 22 6 61 90 33 -29
19 Mamak FK 38 6 26 6 32 121 24 -89
20 Kardemir Karabükspor 38 1 34 3 16 109 3 -93
Takım O G M B A Y P AV
1 Diyarbekirspor 30 20 2 8 43 18 68 +25
2 1928 Bucaspor 30 20 3 7 58 18 67 +40
3 Yeşilyurt Belediyespor 30 17 8 5 50 27 56 +23
4 Ofspor 30 14 5 11 43 31 53 +12
5 Arnavutköy Belediye 30 13 8 9 40 29 48 +11
6 Edirnespor 30 12 9 9 34 31 45 +3
7 Belediye Derincespor 29 10 9 10 38 29 40 +9
8 Artvin Hopaspor 30 10 11 9 41 44 39 -3
9 Fatsa Belediyespor 30 10 12 8 22 31 38 -9
10 Kızılcabölükspor 30 9 11 10 34 33 37 +1
11 Nevşehir Belediyespor 30 9 14 7 31 31 34 0
12 Çankaya FK 30 10 16 4 28 48 34 -20
13 1877 Alemdağspor 30 9 15 6 37 48 33 -11
14 Antalya Kemerspor 30 7 17 6 27 50 27 -23
15 Payasspor 29 5 16 8 29 53 23 -24
16 Manisaspor 30 1 20 9 22 56 12 -34
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 22/05/2022 Hatayspor 4 - 1 Giresunspor
 22/05/2022 Adana Demirspor 7 - 0 Göztepe
 22/05/2022 Fatih Karagümrük 0 - 1 Alanyaspor
 22/05/2022 Başakşehir FK 3 - 1 Trabzonspor
 21/05/2022 Beşiktaş 1 - 1 Konyaspor
 21/05/2022 Yeni Malatyaspor 0 - 5 Fenerbahçe
 21/05/2022 Altay 2 - 4 Kasımpaşa
 21/05/2022 Sivasspor 2 - 1 Kayserispor
 20/05/2022 Antalyaspor 1 - 1 Galatasaray
 20/05/2022 Gaziantep FK 2 - 0 Çaykur Rizespor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 21/05/2022 Bursaspor 1 - 0 Menemenspor
 21/05/2022 Kocaelispor 4 - 1 Adanaspor
 21/05/2022 Gençlerbirliği 2 - 4 Ümraniyespor
 21/05/2022 Keçiörengücü 1 - 2 MKE Ankaragücü
 20/05/2022 Denizlispor 4 - 0 BB Erzurumspor
 20/05/2022 İstanbulspor 0 - 0 Bandırmaspor
 20/05/2022 Balıkesirspor 0 - 3 Eyüpspor
 20/05/2022 Tuzlaspor 2 - 4 Samsunspor
 20/05/2022 Boluspor 2 - 1 Altınordu
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 07/05/2022 Somaspor 0 - 0 İnegölspor
 07/05/2022 Bodrumspor 1 - 2 Adıyaman FK
 07/05/2022 Van Spor FK 4 - 2 Niğde Anadolu FK
 07/05/2022 Sivas Belediyespor 1 - 0 Sakaryaspor
 07/05/2022 Çorum FK 3 - 2 Afjet Afyonspor
 07/05/2022 Bayburt Özel İdare Spor 1 - 0 Ergene Velimeşe
 07/05/2022 Sarıyer 3 - 1 Diyarbekir Spor
 07/05/2022 Ankaraspor 0 - 0 1461 Trabzon FK
 07/05/2022 Kahramanmaraşspor 0 - 1 Turgutluspor
 07/05/2022 Serik Belediyespor 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 07/05/2022 Elazığspor 1 - 0 Fatsa Belediyespor
 07/05/2022 Kahta 02 Spor 6 - 0 Başkent Gözgözler Akademi FK
 07/05/2022 Nevşehir Belediyespor 3 - 3 Bergama Belediyespor
 07/05/2022 Batman Petrolspor 2 - 1 Arnavutköy Belediye
 07/05/2022 Sancaktepe FK 0 - 2 Artvin Hopaspor
 07/05/2022 Hendek Spor 0 - 1 Bursa Yıldırımspor
 07/05/2022 1954 Kelkit Bld.Spor 0 - 2 Karaman Futbol Kulübü
 07/05/2022 Çatalcaspor 1 - 0 Osmaniyespor FK
 07/05/2022 Erbaaspor 1 - 4 Belediye Kütahyaspor
HABER ARŞİVİ
ŞANS OYUNLARI
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI